BETON KİLİT TAŞI

BETON KİLİT TAŞLARI

kilit taşı yerleşim alanlarında insanlarının haytalarını kolaylaştırmak için yol kaldırım ve park gibi vb halkın yoğun bir şekilde kullandığı alan , meydan ve yol gibi vb bir çok yerde sert zemin yer döşeme taşı olarak kullanılmaktadır. Kilit taşı ismini şeklinden almaktadır. Kilitleyici şekle sahip olan kilit taşı yerleşim alanlarımıza şıklık ve güzellikler kazandırmaktadır. Kilit taşları 6 lık 8 lik ve 10 luk gibi kalınlık ölçüleri ile her alana uygun bir taş olması ile büyük bir beğeni ve ilgi ile kullanılır. Kilit taşı başlıca renkleri gri yani beton renginde olan renk devamından ise kırmızı beyaz gibi renkler takip etmektedir. Son yıllarda kilit taşları üzerine işlem yapılan mıcır çakıl taşları beton kilit taşı'na mineral yüzeyli ünvanını kazandırmıştır.

MİNERAL YÜZEYLİ KİLİT TAŞI

Mineral yüzeyli beton kilit taşı belediye ve özel sektörün son 5 10 yılda en çok tükettiği listesi arasında yer almaya başlamıştır. Bu talep ve ilgi böyle devam ettiği taktirde mineralli beton kilit parke taşı gelecekte doğal ve yapay yaşlar arasında en çok tüketilen sert zemin malzemesi olarak isminden söz ettirecektir.

Beton Kilit Taşı , yol kaldırım , tretuvar , yol , karayolu ve otoyol gibi vb alanda yaya ve araç yollarında kullanılmaktadır.

Gri Beton Kilit Taşı

Kilit Taşı

Beton Kilit Taşı

00.00

-50%
Beton Kırmızı Kilit Taşı

Kilit Taşı

Beton Kilit Taşı

00.00

-50%
Beton Kilit Taşı Uygulama

Kilit Taşı

Beton Kilit Taşı

00.00

-50%

Parke Taşı , Parke taşı beton yapı elemanlarının bir ürünüdür. Beton sıkıştırma şekli ile üretilen bir üründür. parke taşları daha çok yol ve kaldırım alanlarındna kullanılır. parke taşı denildiğinde ilk akla gelenler kilit parke taşı , beton parke taşı , beton es parke , dikdörtgen parke taşı ve mineral yüzeyli parke taşları gelmektedir.

BETON KİLİT TAŞI

KİLİT TAŞI ÖLÇÜ

BETON BORDÜR TAŞLARI

ŞEV TAŞI İLETİŞİM

Yurt içi tüm illerimize şev taşı satışı, Şev taşı iletişim, Gsm: 0541 533 38 56.

gsm : +90 541 533 38 56

betonsevtasi.com